Ще дві медустанови Дніпра приєдналися до системи електронної черги

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Ще дві медустанови Дніпра приєдналися до системи електронної черги отключены

18 січня у Дніпровських центрах первинної медико-санітарної допомоги № 7 та 8 офіційно почав працювати електронний запис до лікаря для близько 200 тисяч мешканців міста.

За словами виконувачки обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило, електронний запис залишилося запровадити в останній із 12 медустанов – у центрі первинної медико-санітарної допомоги №10. Наразі там тривають підготовчі роботи.
– Знаходимося на фінальній стадії запуску системи електронного запису до лікаря. Щоб це зробити, виконано колосальний об’єм робіт, у тому числі й придбання комп’ютерів, проведення Інтернету, навчання реєстраторів  Щоденно 40% містян записуються до лікарів саме через Інтернет, – сказала Яніка Мерило, даючи старт новій системі у центрі №7.
Вона також додала, що після повного запуску електронного запису до лікаря, розпочнеться робота над впровадженням системи електронного рецепта та електронної картки пацієнта.
Зі свого боку головний лікар цього центру Віктор Дубовик  повідомив, що їхній медзаклад вже тиждень, як увійшов до системи електронного запису до лікаря  Helsi.
– За цей час до лікарів через Інтернет записалися вже понад тисячу наших пацієнтів. Завдяки електронній системі запису матимемо швидку та точну статистику відвідування пацієнтів і навантаження лікарів. Одним словом – це сучасно, зручно та швидко, – сказав він.
Директор із впровадження компанії Helsi Євген Донець зазначив: практика показує, що як тільки пацієнти один раз записалися через Інтернет, роблять це постійно.