На дороги Дніпра вийшли два нові тролейбуси

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На дороги Дніпра вийшли два нові тролейбуси отключены

12 січня у Дніпрі презентували 2 нові тролейбуси. Це – перше у 2018 році оновлення міського автопарку електротранспорту. Машини мають низьку підлогу, оснащені кондиціонерами та зручні для людей з обмеженими фізичними можливостями.

– Місто продовжує оновлювати рухомий склад електротранспорту. Договори щодо цих машин були підписані минулого року, постачальники дотримуються своїх графіків. Ще два тролейбуси очікуємо наступного тижня, – повідомив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Ігор Маковцев.

Нові тролейбуси виготовили на Південному машинобудівному заводі ім. О. М. Макарова. Вони курсуватимуть на міських маршрутах №1 і №20. Ці машини – енергоощадні. Завдяки електронній системі управління двигуном і функції повернення енергії до мережі під час гальмування вони здатні економити до 40% енергії. Входи до салону обладнані кнопками аварійного виклику водія, а самі двері зачиняються поступово, щоб уникнути травмування пасажирів. Це також контролюється за допомогою спеціальних датчиків. Вікна мають склопакети. Крім того, зовні машина має гучномовці, що сповіщають про рух маршруту. Кожен тролейбус може перевозити близько сотні пасажирів. Для людей з обмеженими фізичними можливостями тут є пандус і паски безпеки для утримання інвалідних візків.

Водночас машина має систему примусового нахилу кузова – у разі необхідності тролейбус може «присідати» перед пасажирами на зупинці.

– Зручний тролейбус, теплий. Добре, що немає сходинок і він низенький. Бо ми вже старенькі, і підійматися важко. Дуже дякуємо, – ділиться враженнями одна з перших пасажирок нового тролейбуса, пенсіонерка пані Ганна.

Загалом цього року планується придбати 50 нових тролейбусів.