На Дніпропетровщині вже згуртувалися 60 громад

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині вже згуртувалися 60 громад отключены

Ще дві об’єднані громади сформовані в Новомосковському районі, одна – у Дніпровському. Тепер їх загалом – 60, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА. У результаті реформи децентралізації нові територіальні об’єднання отримують на місця більше можливостей, повноважень і ресурсів
– Цьогоріч територіальних об’єднань на Дніпропетровщині побільшало. Ще згуртувалися Черкаська, Піщанська та Чумаківська громади. Після виборів очільника й депутатів вони матимуть прямі зв’язки з Держбюджетом, фінансову незалежність та самостійність у розпорядженні коштами. – кажуть у прес-службі.
Дві нові об’єднані громади утворилися в Новомосковському районі. Навколо Черкаської громадизгуртувалися 10,6 тис мешканців селищ Черкаське і Гвардійське.
До складу Піщанської громади увійшли три сільські ради – Піщанська, Орлівщинська, Знаменівська та одна селищна – Меліоративнівська. Об’єдналися 21,2 тис жителів.
На мапі області з’явилася і Чумаківська громада Дніпровського району. До неї увійшли 11 населених пунктів, у яких мешкають понад 5 тис жителів.
Новостворені територіальні об’єднання передали до ЦВК документи і очікують на призначення перших виборів. Люди обиратимуть голів і депутатів.
Наразі в області 60 громад. За темпами об’єднання Дніпропетровщина утримує лідерство в Україні