Відтепер у Кам’янському ЦНАПі надають архівні довідки

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Відтепер у Кам’янському ЦНАПі надають архівні довідки отключены

Як оформити пенсію, якщо ви працювали на підприємстві, що нині ліквідовано? Куди звертатися за довідкою про трудовий стаж, якщо установи вже не існує? Тепер мешканці Кам’янського можуть отримати такі послуги просто в ЦНАПі.– Максимально наблизити адміністративні послуги до людей – основне завдання центрів надання адмінпослуг. Створюємо їх по всій Дніпропетровщині. У Кам’янському ЦНАПі мешканців приймають і працівники комунальних служб, і пенсійного фонду, а відтепер – і архівного управління, – повыдомила начальник управління з питань розвитку адмінпослуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.
Зазвичай під час оформлення пенсії людина звертається до архіву – у разі ліквідації підприємства чи установи, на якій вона колись працювала. Для мешканців Кам’янського це було незручно – пенсійний фонд та архів розташовані в різних частинах міста. Відтепер подати документи можна в одному місці – у ЦНАПі.
– Мешканці звертаються до нас, якщо необхідно підтвердити трудовий стаж чи взяти довідку про зарплатню на підприємстві, якого вже не існує. Наш архів зберігає майже 600 таких документів. Тепер архівні довідки можна отримати й просто в ЦНАПі – завдяки електронній базі це можна швидко зробити. Надаємо відвідувачам і консультації з архівних питань, – розповіла начальник архівного управління Кам’янської міськради Галина Кулініч.
Архівісти приймають у ЦНАПі Кам’янського щопонеділка з 8:00 до 17:00. Наступного року мешканці міста зможуть отримувати ще більше адмінпослуг у ЦНАПі – там прийматимуть працівники соціальної служби та центру зайнятості.
Загалом на Дніпропетровщині працюють 56 ЦНАПів та їх філій.