Сироти з Дніпропетровщини проведуть зимові канікули в США

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Сироти з Дніпропетровщини проведуть зимові канікули в США отключены

Семеро вихованців Нікопольського навчально-реабілітаційного центру «Ніка» проведуть новорічні канікули у США.Хлопчики та дівчатка віком від 9 до 15 років – із багатодітних родин та сироти – майже місяць відпочиватимуть у сім’ях американських волонтерів, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Цьогорічні зимові канікули семеро дітей – вихованців Нікопольського навчально-реабілітаційного центру «Ніка» проведуть у США. Їх прийматимуть родини місцевих волонтерів – мешканці штатів Флорида, Теннессі, Массачусетс та Мічиган. На дітлахів очікуватимуть походи до музеїв і Діснейленду, ознайомлення з історією США і народною творчістю корінних мешканців – індіанців та безліч інших розваг. На ознайомлення з історією та звичаями американців маленькі мешканці Дніпропетровщини матимуть майже місяць – мандрівка триватиме з 22 грудня до 18 січня.
Ця подорож стала можливою завдяки співпраці ДніпроОДА та благодійної організації із США «Міжнародний відпочинок та оздоровлення дітей». Всі витрати – за рахунок американської сторони.