В області відкрили дві нові амбулаторії

9 месяцев ago Зоря3 Комментарии к записи В області відкрили дві нові амбулаторії отключены

На мікрорайонах РТС та Хіммаш у Павлограді вперше з’явилися медзаклади – там відкрили амбулаторії сімейної медицини. Вони обслуговуватимуть шість тисяч місцевих мешканців

«Завдяки децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, в місцевих бюджетах з’явилися кошти на відновлення та розвиток медичної інфраструктури. В двох районах Павлограду відкрили сучасні амбулаторії. До цього мешканцям доводилося долати кілька кілометрів, щоб дістатися міської лікарні», – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

В Павлограді на мікрорайоні Хіммаш відкрили амбулаторію №6, на РТС – №2. В медичних закладах пацієнтів приймають сімейний лікар та медичні сестри. Є все необхідне обладнання: кардіограф, прилад для виміру очного тиску, глюкометр. Працює денний стаціонар, де люди можуть проходити процедури за призначенням лікаря. Надають невідкладну допомогу пацієнтам з хронічними захворюваннями, і паліативну – важкохворим людям. За графіком приїжджають профільні лікарі.

«Медицина має бути доступною для людей. Тепер населення може отримати первинну медичну допомогу поблизу дому. Також наші лікарі відвідують оселі пацієнтів, які не можуть прийти на прийом», – розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова.

Загалом в Дніпропетровській області працюють 420 амбулатор