В області розпочато будівництво паліативного центру

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи В області розпочато будівництво паліативного центру отключены

У Дніпрі зводять паліативний центр – перший в області. Як повідомляє прес-служба ДніпроОДА, заклад для невиліковних хворих відкриють вже у 2019-му.

– Перший в області паліативний центр не матиме аналогів в Україні. Пацієнти закладу знаходитимуться у комфортних палатах, під наглядом лікарів та психотерапевтів. Працюватиме денний стаціонар – це нова практика для подібних установ. Буде тут й виїзна бригада медиків, яка відвідуватиме паліативних хворих вдома, – зазначили у прес-службі. – З новинок ще – кабінет корекції болю. Допомога кожному пацієнту буде індивідуальною.
Центр у Дніпрі розрахований на 20 одномісних та 13 двомісних кімнат, розповів головний позаштатний спеціаліст з паліативної та хоспісної допомоги департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Юрій Криничний. У закладі будуть кімнати для волонтерів, родичів пацієнтів. У будівлі проходитимуть й навчальні семінари для медиків.
Нині будівельники ведуть демонтажні роботи. У колишньому корпусі дніпровської лікарні №15 замінять дах, вікна, облаштують фасад. Всередині зроблять перепланування та ремонт, навколо будівлі висадять дерева, облаштують газони.
На сьогодні в області при звичайних лікарнях функціонує 102 хоспісних ліжка. Це приблизно чверть від необхідної кількості.