У Дніпрі стало зручніше оформлювати біометричні паспорти та реєстрацію

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі стало зручніше оформлювати біометричні паспорти та реєстрацію отключены

Відділення міграційної служби України у Дніпропетровській області, які раніше знаходилися за різними адресами, переїхали до однієї будівлі.Тепер тимчасову реєстрацію та біометричні паспорти можна оформити у сучасному офісі в центрі Дніпра.

– Міграційна служба надаватиме повний спектр послуг населенню в одній будівлі. Тут можна буде оформити українські та закордонні паспорти, тимчасову реєстрацію для іноземців. І все це в комфортних умовах, – розповів заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.
Раніше відділення Служби знаходилися за різними адресами. Тепер всі вони переїхали до однієї будівлі в центрі міста. У великій приймальні – зручні дивани, монітор, який показує рух черги, термінал для користування електронними послугами.
– Ми відійшли від кабінетної системи – все відкрито. Люди можуть бачити перебіг обслуговування. Працює дві локації для прийому документів і одна – для видачі. Отримати готовий паспорт тепер можна у будь-який час протягом робочого дня, – зазначила начальник відділу оформлення документів №1 Державної міграційної служби Ірина Ярош.
Відвідувачі нового офісу Служби задоволені. Кажуть: сервіс зручний.
– Подавав документи ще за старою адресою. Тут, звісно, приємніше: і припаркуватися є де, і видно, як обслуговують. Добре, що не стояв у черзі, щоб отримати вже оформлений закордонний паспорт. Витратив буквально п’ять хвилин, не очікував такого, – розповів один з перших відвідувачів Антон Древаль.
Особливість оновленої Служби – позачерговий прийом пільговиків. Пенсіонери, мами з дітьми, АТОвці та люди з особливими потребами можуть отримати послуги в окремому кабінеті. Поруч зі сходами обладнаний пандус.
Міграційна служба працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 за адресою вул. Липинського 7.