В Дніпрі відкрили виставку, присвячену загиблим АТОвцям

3 недели ago Зоря2 Комментарии к записи В Дніпрі відкрили виставку, присвячену загиблим АТОвцям отключены

В холі ДніпроОДА презентували виставку, присвячену загиблим бійцям АТО і їх рідним. В експозиції — 27 фотографій дев’яти сімей.

Як повідомила координатор центру допомоги бійцям АТО і їх рідним при ДнепрОГА Наталя Шуліка, виставка — частина великого фотопроекту «Заради них», присвяченого АТОвцям. Ця експозиція — остання з циклу, п’ята за рахунком.

— Раніше вже показували фотографії АТОвців з ветеранами Другої світової війни, з дітьми, з батьками, з коханими. П’яту виставку присвятили загиблим бійцям АТО і їх сім’ям, які залишилися без батьків, синів і братів, — розповіла Наталя Шуліка.

На виставці фото розміщені композиціями по три фотографії.  Перше фото — сімейний портрет на чорному тлі, який символізує втрату. Між членами сім’ї — порожнє місце, воно означає невидиму присутність загиблого. На другому фото — загиблий Герой. Третя фотографія на білому фоні символізує продовження життя.

— Працювати над останньою частиною циклу було емоційно важче. Треба було розповісти про Героя, якого вже немає з нами, — поділився автор фотографій Ігор Співак.

Життя триває, а загиблі залишаються в пам’яті своїх рідних і знаходять продовження в дітях.

— Я дуже вдячна всім, хто причетний до проекту. Ми відразу погодилися взяти участь, тому що ця виставка багато значить для нашої сім’ї і сімей хлопців. Вони віддали свої життя за нас, заради нашого мирного майбутнього, — поділилася вдова майора оперативного командування «Схід» Світлана Губа.

На фото — бійці з різних військових підрозділів і добровольці.  Фотовиставку протягом місяця можна побачити в холі ДніпроОГА. Вхід вільний. Потім виставку планують експонувати в інших містах Дніпропетровщини. Загалом фотопроект «Заради нас» розповів 25 історій живих і 9 — загиблих Героїв.