Мерія Дніпра допоможе реалізувати найкращий проект Форуму активних громадян

2 года ago Зоря3 Комментарии к записи Мерія Дніпра допоможе реалізувати найкращий проект Форуму активних громадян отключены

5 жовтня у Дніпрі відбувся Форум активних громадян. У рамках зібрання активісти, розробники та представники влади розглянули низку проектів, які покликані зробити життя у місті більш комфортним

Секретар міської ради В’ячеслав Мішалов пообіцяв сприяти реалізації найкращого проекту.

«Не бійтеся брати відповідальність, йти вперед і доводити свою позицію. Наразі міська рада формує бюджет на 2018 рік. І я гарантую, що проект-переможець цього Форуму я особисто винесу на всі бюджетні наради, щоб він опинився в бюджеті наступного року», – зазначив посадовець.

Проекти-учасники Форуму активних громадян – це п’ять корисних розробок для різних сфер життя міста. Серед них: впровадження онлайн-інструмента Photofact, який робить фотофіксацію виконання певних робіт або інших процесів, а також запуск спеціалізованого сервісу платежів в освіті Edupay.

Крім того, активісти пропонують більше уваги приділяти комфорту громадського простору і підвищенню туристичної привабливості міста. До переліку увійшли також проекти заснування Дніпровського молодіжного центру і реконструкції громадського стадіону.

За словами керівника програми Міжнародного республіканського інституту Тараса Бика, під час форуму розробники, депутати та представники влади мають відкоригувати п’ять запропонованих проектів.

«Це проекти, створені у рамках наших програм. Протягом року ми працювали у Дніпрі, де проводили Школу політичного лідера. І місцеві активісти розробляли свої програми. Тепер на презентацію ми запросили представників влади і політичних партій та активних громадян міста. Це потрібно, щоб вони спільно обговорили їх і, маю надію, взяли в роботу», – пояснив він.

Водночас секретар міськради нагадав про проект мерії «Бюджет участі», в рамках якого за кошти міста реалізуються соціальні проекти дніпрян. Наразі містяни голосують за найкращі розробки вже другого етапу партиципаторного фінансування: https://adm.dniprorada.gov.ua/