У Кривому Розі відбудеться «Ніч індустріальної культури»

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Кривому Розі відбудеться «Ніч індустріальної культури» отключены

8 вересня у Кривому Розі відбудеться унікальний нічний фестиваль «Ніч індустріальної культури», аналогів якому в Україні ще не було

У рамках заходу, що почнеться пізно ввечері й закінчиться після опівночі, відбудуться виставки нової промислової техніки й парад індустріальних професій, краєзнавча вікторина й експозиція технічних моделей. Крім того, гостям заходу запропонують майстер-класи з буріння і зварювання, художнього розпису по традиційному криворізькому каменю та гончарного мистецтва.

Також у програмі фестивалю – нічні екскурсії до кар’єру Південного ГЗК та до Бурщицького відвалу з запусканням китайських ліхтариків.

Усіх присутніх розважатимуть творчі колективи Криворіжжя, серед яких файєр-шоу «Театр вогню «Arm Knot», колектив «Lazer Dreams», численні музичні групи. Спеціальний гість фестивалю – зірковий гурт «Антитіла».

Свято, організоване КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» у партнерстві з металевим гігантом «Метінвест», розпочнеться 8 вересня 2017 року о 19.00 біля парковки «Метро» (район Вечірнього Бульвару). Вхід безкоштовний.