Прості правила вдалих заощаджень

2 года ago zorya2017 Комментарии к записи Прості правила вдалих заощаджень отключены

Запорукою особистого фінансового благополуччя в усі часи вважалася не стільки величина заробітку, скільки вміння грамотно управляти персональними фінансами. Розмаїття сучасних фінансових рішень відкриває перед користувачами широкі можливості зберігання, накопичення та примноження власних заощаджень. Та найвідповідальнішим вибором в усьому, що стосується грошей, є вибір надійного фінансового партнера. Простими правилами, які допоможуть не помилитися з вибором банку, аби отримати максимально безпечні та вигідні умови зберігання та розпорядження власними заощадженнями ділиться Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

З широкого спектру доступних нині форм заощаджень найпростішою та найнадійнішою лишається збереження коштів на картковому або депозитному рахунку в комерційному банку. При цьому дуже важливо не піддаватися спокусі високих відсоткових ставок і максимально тверезо оцінювати надійність капіталовкладень, керуючись об’єктивними критеріями.

Акціонери банку, адже саме підтримка материнської компанії є запорукою фінансової стійкості.

Враховуючи приналежність ОТП Банку до європейської фінансової групи, стовідсотковим власником якої є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., найкрасномовнішим свідченням намірів акціонера щодо української дочки є втілення програми докапіталізації. Так, ще до оголошення результатів стрес-тесту НБУ ОТП Банк розпочав, а у четвертому кварталі 2015 року завершив процедуру стабілізації основних фінансових показників банку.

Фінансові результати, адже саме динаміка основних показників є свідченням правильності обраної стратегії.

Розпочавши 2016 рік «з чистого аркуша», за результатами першого півріччя ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 471,3 млн грн, посівши 6 позицію у ТОП-10 найприбутковіших українських банків. Також за результатами першого півріччя 2016 року ОТП Банк наростив роздрібний гривневий портфель на 13% і посів 11 місце серед українських банків за об’ємом депозитного портфелю фізичних осіб.

Відсоткові ставки, адже завищені ставки можуть свідчити про недобросовісну роботу банку.

Демонструючи видатні результати у розширенні доступу громадян та бізнесу до фінансування, завдяки сильним позиціям капіталізації та ліквідності ОТП Банк виступає драйвером економіки. Тож не ризикуючи грошима клієнтів, не маючи потреби залучати ресурси за завищеною ціною та прагнучи надавати доступні кредитні ресурси, ОТП Банк тим не менш вигідно вирізняється найкращими ставками по депозитах серед банків з іноземним капіталом.

Репутація, адже випробування останніх років вказали на усі слабкі місця фінустанов.

Протягом 18 років роботи на українському ринку ОТП Банк неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами і достойно долає усі кризові явища, дотримуючись найвищих стандартів бізнес-етики з огляду на котирування акцій материнської компанії на міжнародних біржах. Така стабільність стала запорукою довіри з боку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, і з 2014 року ОТП Банк виступає його агентом, виплачуючи компенсації вкладникам ліквідованих банків.

Базуючись на основних показниках надійності, слід приділити увагу і прагненню фінустанови до вдосконалення продуктів та процесів на користь клієнта, що зробить користування послугами обраного банку максимально зручним та комфортним.

ОТП Банк безперервно втілює стратегію полегшення життя своїм клієнтам за допомогою розробки простих продуктових та тарифних пропозицій.  

АТ «ОТП Банк». Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011 р.