У Юр’ївці ремонтують Будинок культури

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Юр’ївці ремонтують Будинок культури отключены

У Юр’ївці вперше за три десятиліття капітально ремонтують районний Будинок культури. У ньому оновлять все: від даху до глядацької зали, про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА
Юр’ївський Будинок культури ремонтували востаннє майже 30 років тому. З того часу будівля тільки руйнувалася. «Крапку» поставила стеля, яка протікала і ледь-ледь не обвалилася. Будівля була в аварійному стані.

Ремонтні роботи тривають третій місяць. Підрядники вже полагодили стелю та оновили фасад, зараз міняють комунікації, систему опалення й електропроводку. За проектом ще – благоустрій території, облаштування вуличної сцени, укладання тротуарної плитки.

– У глядацькій залі з‘явиться нове освітлення, а люди зможуть насолоджуватися виставою чи концертом у зручних кріслах. Кожен, хто завітає до нашого Будинку культури, отримає масу задоволення, – наголосила директорка Будинку культури Тетяна Бойко.

З нетерпінням чекають на завершення ремонту 13 творчих гуртків. У них і дорослі, і діти співають, танцюють, шиють, вишивають, плетуть із бісеру, виготовляють вироби із тіста.

Ремонт Юр’ївського Будинку культури планують завершити до кінця 2017-го.