Бійців АТО запрошують на безкоштовні курси з айкідо

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Бійців АТО запрошують на безкоштовні курси з айкідо отключены

Бійці АТО можуть спробувати себе в японському бойовому мистецтві айкідо, відновити фізичну та психологічну форму. Безкоштовні заняття для демобілізованих організували ДніпроОДА та обласна федерація айкідо. Про це під час прес-конференції повідомив радник голови ДніпроОДА, ветеран АТО Іван Начовний.
-Ми вже проводили такі заняття. Цього разу запрошуємо до нової групи десять учасників АТО, які бажають долучитися до філософії східних єдиноборств та зайнятися айкідо, – розповів Іван Начовний.
Айкідо – це чудовий спосіб відновлення і збереження здорового тіла. Тренування дозволяють швидше повернутися до мирного життя, відзначив президент Дніпропетровської обласної федерації айкідо Ігор Снітівкер.
– Демобілізовані займаються разом з іншими, ми не робимо для них окремих груп. Записатися на тренування можна будь-коли, – поділився Ігор Снітівкер.
Хлопці, які вже відвідували курси, залишилися задоволеними. Кажуть, заняття підійдуть не тільки спортивно підготовленим людям, але й новачкам. Тренер знаходить індивідуальний підхід до кожного учасника, враховуючи його фізичну підготовку та моральний стан.Тренери обласної федерації айкідо будуть проводити заняття тричі на тиждень в спорткомплексі національного університету ім. Олеся Гончара в Дніпрі на вул. Козакова 12. Заявки приймають у Центрі допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1, 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62, (068) 679-89-61.