У Дніпрі завершуть капремонт дитячого педіатричного відділення

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі завершуть капремонт дитячого педіатричного відділення отключены

Капітальний ремонт педіатричного відділення дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва мають завершити до кінця року, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА. Наразі будівлю, якій понад 60 років, вже розширили та перепланували.
У палатах розширеного та перепланованого відділення діти зможуть перебувати разом з батьками, кожна кімната також має окремий санвузол. Будівельні роботи виконані вже на 70%. Нині відділення оздоблюють всередині.
– Використаємо нову концепцію оздоблення приміщень. Тут буде шість кольорів плюс вставки з дитячими малюнками, – розповів підрядник Роман Іванов.
Поряд із педіатричним корпусом «з нуля» будують хірургічний. На шести поверхах будуть приймальне відділення, травмпункт, рентген- та томографічний кабінети, палати, операційний блок. Ці роботи планують завершити у 2018-му.

Після завершення будівельних робіт лікарня отримає сучасне обладнання.
– Наше завдання – створити умови, щоб маленьких пацієнтів не треба було везти до Києва чи за кордон – а отримати якісну меддопомогу вони могли у нас, – поділився головний лікар Центру Ігор Македонський – Раніше наші гості з Києва називали це приміщення «неонатальним ГУЛАГом». Тепер зробимо так, що нам будуть заздрити не тільки кияни, а й закордонні колеги.
Реконструкцію та будівництво об’єктів проводять коштом державного та обласного бюджетів.