Дніпровські дзюдоїсти вибороли золото

25.07.2017 01:11   -
Люди Суспільство

Одразу три золоті нагороди вибороли дніпровські дзюдоїсти на Дефлімпійських іграх. Як повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА, першість здобули Дмитро Шеретов, Анна Шостак та Катерина Авдєєва.
Дмитро Шеретов здолав француза, бельгійця та росіянина у ваговій категорії до 73 кг. Анна Шостак поборола полячку та туркеню, а в фіналі виграла в росіянки у ваговій категорії до 52 кг. Катерина Авдєєва перемогла росіянку та у фінальній сутичці – представницю Монголії. Ця спортсменка змагалася у ваговій категорії до 57 кг.
Дефлімпійські ігри – міжнародні змагання, які зараз проходять у турецькому місті Самсун. Цьогоріч Україну там представляють 290 спортсменів – це найбільше за всю нашу дефлімпійську історію. Близько півсотні учасників – з Дніпропетровщини. Боротьба за першість у 15 видах спорту розпочалася 18 липня і триватиме до 30 липня.