Спортсменка із Дніпра здобула срібло на міжнародній регаті

10.07.2019 23:16   -
Новини

Спортсменка із Дніпра посіла друге місце на міжнародній регаті LOTOS NORD CUP. Срібною призеркою етапу кубку Європи, який відбувся в польському Гданьску, стала Софія Науменко. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Софія Науменко здобула срібло у жіночому заліку в класі «Laser R». Вона долала дистанцію в одиночній яхті. Обов’язкова умова – йти проти вітру.
– Софія любить ходити проти вітру, – розказав старший тренер обласної школи вищої спортивної майстерності Валерій Гусенко. – Вона – дівчина працелюбна. Займається вітрильним спортом вже шість років. За цей час не пропустила жодного тренування. І в дощ, і в сніг, і у спеку – вона на воді.
Протягом трьох змагальних днів у Гданську на Балтийському морі було 12 гонок. Кожна – до 50 хвилин.
Загалом у змаганнях взяли участь понад шість десятків спортсменів з європейських країн.
LOTOS NORD CUP Gdańsk – вітрильна регата, яка демонструє високий рівень спорту та об’єднує спортсменів різних класів. Вперше вона стартувала у 2006-му. Щороку її популярність зростає.