Наша область увійшла в п’ятірку лідерів України з децентралізації

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Наша область увійшла в п’ятірку лідерів України з децентралізації отключены

Дніпропетровська область увійшла в п’ятірку лідерів України з формування ефективних територіальних громад – відповідні дані наводяться в рейтингу Мінрегіонрозвитку.
Складаючи рейтинг, фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства аналізували успіхи областей за чотирма параметрами: кількість створених громад, їх площа, кількість населених пунктів та мешканців, що об’єдналися.
– Ми впроваджуємо інструменти оцінки дієвості кожної громади та області у просуванні децентралізації. Держава формує рамкову політику, яка визначатиме конкурентоспроможність громад у забезпеченні належної якості життя людей. Серед лідерів за ефективністю – Слобожанська, Вербківська, Богданівська, Шахівська, Глобинська ОТГ. Там показують спроможність та ефективність у реалізації інфраструктурних проектів», – зауважив віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.
Окрім Дніпропетровщини, серед лідерів децентралізації Хмельницька, Житомирська, Чернігівська та Запорізька області.
На Дніпропетровщині вже об’єдналася найбільша в Україні кількість громад – близько 50. Загалом в області планують створити майже 90 громад.