Команда Дніпропетровщини перемогла на Кубку України з академічного веслування

20.05.2019 11:20   -
Новини

У Дніпрі відбувся Кубок України з академічного веслування. За першість боролися майже 300 професійних спортсменів. Перемогу здобула команда Дніпропетровщини. Тепер наші веслувальники відправляться на Чемпіонат Європи. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.
– Кубок з академічної греблі проходить щороку. У 2019-му змагання об’єднали близько 300 професійних веслувальників з 8 областей України, – розповіли в управлінні.
Аби вибороти першість, спортсмени мали на швидкість пройти дистанцію у 2 км на човнах різних класів. Найвправнішою виявилися команда Дніпропетровщини, у якій більше 30 спортсменів. Вони набрали понад 2 тисячі балів. Друге місце – за Миколаївщиною, третє посів Київ.
Переможці представлять Україну на Чемпіонаті Європи, який розпочнеться наприкінці травня у швейцарському місті Люцерн.
Кубок з академічного веслування присвячений пам’яті загиблого Героя України Віктора Швеця.