Бігуни з Дніпропетровщини успішно виступили на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

17.04.2019 12:01   -
Новини

Бігуни Дніпропетровщини вдало виступили на чемпіонаті України з рогейну – підвиду спортивного орієнтування. Вони здобули 23 нагороди, – про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.

– Чемпіонат України з рогейну відбувся поблизу Харкова. Спортсмени взяли участь у денних та нічних забігах. На подолання дистанцій мали три години, – розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
Представники Дніпропетровщини здобули 23 медалі. Із них – 15 золотих, п’ять срібних та три бронзові.
Абсолютними переможцями стали шість спортсменів нашого регіону: Дмитро Косицін, Андрій Лаукерт, Дар’я Томаш, Данило Переверзєв, Дмитро Курочкін та Анна Гуделайтіс. Вони – лідери як денних, так і нічних забігів.
Нагадаємо, рогейн – це командний підвид спортивного орієнтування. Учасники за допомогою карти і компаса проходять певний маршрут із перешкодами.