У Дніпрі стартувала «Школа автора»

  05.04.2019 17:49   -
Новини

У Дніпрі стартував інформаційно-просвітницький проект «Школа автора», організований відділом громадських ініціатив департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міськради. Це цикл занять, головною метою яких є ознайомлення всіх охочих із механізмами Бюджету участі.

Містян навчатимуть, як пройти шлях від бажання створити більш комфортні умови для життя у своєму дворі, районі або в місцях громадського користування до втілення проекту. Також проводитимуть роботу над помилками.
-Це просвітницький проект, створений для авторів-новачків, які мають ідею та намір реалізувати її через Бюджет участі, і для тих, хто вже спробував себе у попередніх етапах. Під час занять ми розповідатимемо про те, як ідею чи пропозицію про бажані зміни у дворі, районі, на майданчику тощо оформити у вигляді проекту, потім обґрунтувати, скласти бюджет, підрахувати кошторис, як «упакувати» проект, щоб він був цікавим на етапі голосування. Також опрацьовуватимемо найчастіші помилки, – розповіла заступник директора департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив міськради, секретар експертної комісії з партиципаторного бюджетування (Бюджету участі) Ольга Сіножатська.
Крім стандартних лекцій, які відбуватимуться у центрі міста, у рамках проекту проводитимуть виїзні заняття у віддалених районах. Їх влаштовуватимуть за умови, що набереться 20 слухачів.
Перша лекція у цьому році відбулася на базі Молодіжного центру Дніпра й зібрала майже 30 авторів. Одна з них – Ірина Власенко. Під час попередніх етапів Бюджету участі жінка вже подавала проекти щодо встановлення спортивного майданчика та створення дитячої студії звукозапису. Наразі вона має проект з реконструкції приміщення закладу позашкільної освіти на житловому масиві Західний.
-Досвід участі у поданні та реалізації проектів у мене є, однак щоразу ми стикаємося з якимись питаннями через помилки, яких самі припускаємося. Наприклад, ми не врахували інфляцію під час складання кошторису проекту чи неправильно визначили бюджет. Завдяки лекціям «Школи автора» у нас є можливість отримати більше інформації, щоб наступні проекти були якіснішими та простішими у реалізації, – сказала Ірина Власенко.
Взяти участь в інформаційно-просвітницьких заходах «Школи автора» можна, заповнивши Google-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehT3s2v69OO-29PRL5TS4nzsZpDHVaUlB8pP5cEo8ryx0Khw/viewform?fbclid=IwAR3fHbjt9sHiAWJpGRIHuLpzxlgZR-5kitoj59U587YYC4wxsO-CI9lAnfM. Записатися також можна за телефонами: (094) 885-93-61; (056) 785-93-61.