В області стартувала підготовка до бузкового балу для АТОвців

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи В області стартувала підготовка до бузкового балу для АТОвців отключены

АТОвців та їхніх рідних запрошують долучитися до бузкового балу-2019. Він пройде 13 квітня. Вперше танцювальна феєрія відбудеться у Павлограді. До репетицій вже стали 12 пар.

– Різдвяні та бузкові бали, які влаштовуються вже третій рік поспіль, дуже популярні серед АТОвців та їх рідних. Вперше танцювальне свято пройде не в обласному центрі. Це дасть можливість долучитися до балу більшій кількості бійців із районів, – розповіли у прес-службі ДніпроОДА.
Бузковий бал-2019 пройде 13 квітня у павлоградському міському культурно-дозвільницькому центрі. За традицією, він буде благодійним. Всі охочі зможуть передати кошти на лікування поранених бійців.
– Гратиме військовий оркестр. Будуть і колективні виступи, і сольні номери, і різноманітні танцювальні ігри, – сказали у прес-службі. – Вже стартували репетиції. Вони проходять і в Дніпрі, і в Павлограді.
Відкриття балу – о 16:00. Вхід вільний.
Аби стати учасником, необхідно звернутися до павлоградського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або зателефонувати за номером: (068) 679 89 61.