У Дніпрі відкриється фотовиставка газети «День»

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкриється фотовиставка газети «День» отключены

21 лютого у Дніпрі відкриється фотовиставка всеукраїнської газети «День». Тематика ХХ Міжнародного конкурсу – «Фото першої шпальти». Дніпро стане першим містом, де презентують близько 200 найкращих знімків, на яких зафіксовані найважливіші події минулого року. У фотоконкурсі брали участь і професійні фотографи, і аматори.
– Вже третій рік поспіль у нашому місті відбуваються дні «Дня». Ці виставки дуже популярні серед мешканців та гостей міста, на них завжди багато відвідувачів. Ми знаємо, що редакція наразі готує для міста особливий подарунок – свіжий випуск глянцевого додатку до газети «Маршрут № 1», присвячений Дніпру. У ньому – про історію міста та плани розвитку, – зазначив керівник Художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.
Відкриється виставка 21 лютого, о 16:00, у Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5А). Працюватиме вона до 14 березня. Вхід безкоштовний.
– Виставка газети «День» уже не перший рік розпочинається саме з Дніпра. Це місто, яке відіграє дуже важливу роль у житті всієї країни. Загалом позиція дніпровської міської влади – це гарний приклад і для інших міст, – додав власний кореспондент газети «День» у Дніпропетровській області Вадим Рижков.