Активна молодь області може отримати грошову премію Кабінету Міністрів

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Активна молодь області може отримати грошову премію Кабінету Міністрів отключены

50 тисяч гривень – саме стільки може отримати активна молодь Дніпропетровщини за особливі досягнення у розбудові країни. Премії присуджує Кабінет Міністрів України. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
– Премію Кабінету Міністрів присуджують молодим людям до 35 років за значні досягнення у розбудові країни. Щорічно призначають до 20 премій. Розмір кожної із них – 50 тисяч гривень, – уточнили в управлінні.
Премію можуть отримати люди, які займаються національно-патріотичним вихованням, волонтерством, культурно-мистецькою, науковою, правозахисною чи політичною діяльністю, борються з корупцією, впроваджують нові бізнес-ідеї, захищають дітей або природу, популяризують здоровий спосіб життя. Повний перелік – за посиланням: http://www.dsmsu.gov.ua/media/2016/05/20/7/Kriterii_napriamky.pdf.
Комітет враховуватиме діяльність претендентів протягом 2018 року, однак може звернути увагу й на інші досягнення.
Щоб подати заявку, райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, що не мають статусу всеукраїнських, благодійні організації або ЗМІ мають заповнити спеціальну форму (http://www.dsmsu.gov.ua/media/2016/05/20/7/Forma.pdf) Потім – надіслати її в Міністерство молоді і спорту України. Міністерство перегляне заявки та передасть їх Комітету з присудження премії.
Прийом заявок триває до 1 березня.
Більше про премію можна дізнатися за телефоном: (044) 284-30-26