Студентів області запрошують взяти участь у стипендіальній програмі від Євросоюзу

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Студентів області запрошують взяти участь у стипендіальній програмі від Євросоюзу отключены

Студентів Дніпропетровщини 16-17 років запрошують взяти участь у Європейській школі Східного партнерства. Для стипендіатів – дворічне навчання у Грузії. Учасники вивчатимуть іноземні мови, культуру, історію та літературу країн ЄС. Заявки приймають до 1 березня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

– Програму втілюють на базі «Нової школи» у Тбілісі. Участь у ній – це чудова нагода для молоді не лише здобути якісну освіту та міжнародний диплом, а й отримати корисний досвід, – сказали в департаменті.
Отримати стипендію від ЄС зможуть 35 студентів з країн-учасниць Східного партнерства: України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови.
Бажаючі мають заповнити онлайн-заявку на сайті: http://www.eapeuropeanschool.eu/. Після попереднього відбору – написати тести та пройти співбесіду. Список стипендіатів оголосять до кінця травня 2019 року.
Навчання у Європейській школі Східного партнерства розпочнеться у 2019-2020 академічному році. Після його завершення стипендіати отримають диплом міжнародного бакалавра.