У 2018 році донори області допомогли врятувати 25 тисяч життів

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У 2018 році донори області допомогли врятувати 25 тисяч життів отключены

У 2018 році донори Дніпропетровщини здали 33,6 тисяч літрів крові. Вони допомогли врятувати понад 25 тисяч життів. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Донорство для Дніпропетровщини – особлива тема. Добровільні помічники області здають кров не лише для тих, хто постраждав в аварії або тяжко захворів. З початком війни на Сході України вони шикуються у довжелезні черги, аби подарувати шанс на життя пораненим бійцям. У 2018 році донори допомогли врятувати понад 70 АТОвців – розповіли у прес-службі.
Протягом року майже 36 тисяч донорів здали кров та її компоненти 53,5 тисячі разів.
Переливання крові роблять по всій області – запаси має кожна районна лікарня. У важких випадках пацієнтів доставляють у Дніпро – до лікарень Мечникова, швидкої допомоги, перинатального центру, центру ім. Руднєва, обласної дитячої лікарні.
У Дніпропетровській області мешкають 8,7 тисяч почесних, 24 заслужених донорів і один Герой України, який здавав кров понад півтисячі разів. Загалом в регіоні – понад 50 тисяч донорів. Приєднатися до благородної справи може кожна людина, старша за 18 років, яка не має медичних протипоказань.
Адреса обласної станції переливання крові: м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17.