У Держбюджеті-2019 передбачено 350 мільйонів гривень на регіональний розвиток Дніпропетровщини

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Держбюджеті-2019 передбачено 350 мільйонів гривень на регіональний розвиток Дніпропетровщини отключены

На проекти регіонального розвитку Дніпропетровської області в Держбюджеті-2019 передбачено 354,8 мільйонів гривень. Цьогоріч держава збільшує обсяг фінансування ДФРР – області отримають більше можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

Кошти – на створення нового освітнього простору у школах та дитсадках, будівництво й реконструкцію медустанов. Крім того, гроші спрямують на енергозберігаючі заходи в закладах освіти та охорони здоров’я. Серед пріоритетів – і розвиток спортивної інфраструктури.
ДФРР – один з інструментів, через який держава формує політику регіонального розвитку: підтримує будівництво та реконструкцію лікарень, шкіл, дитсадків, відновлення мостів, проведення термомодернізації будівель, створення ЦНАПів, ремонт доріг та інше.
Рішення щодо проектів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.
Загалом у 2019 році на розвиток регіонів держава планує надати понад 30 млрд гривень підтримки.