У 2018-му програмою «Доступні ліки» скористалися 75 тисяч дніпрян

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У 2018-му програмою «Доступні ліки» скористалися 75 тисяч дніпрян отключены

У 2018 році понад 75 тисяч пацієнтів з Дніпра отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безоплатно або з незначною доплатою за програмою «Доступні ліки». Дніпрянам було виписано 490 тисяч рецептів, аптечним закладам відшкодовано 28,3 млн гривень.

Про це повідомила начальник відділу первинної медичної допомоги управління організації медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міськради Тетяна Кравець. Програма працюватиме й у 2019 році.
– На І квартал 2019 року Дніпру виділено 7,5 мільйонів гривень. Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затверджений Міністерством охорони здоров’я України. До нього входить 261 торговельна назва лікарських засобів, 57 з яких відпускаються без доплати з боку пацієнта. Ми очікуємо, що протягом січня буде оновлено реєстр лікарських засобів і він поповниться новими найменуваннями, – зазначила Тетяна Кравець.
Представниця мерії також запевнила, що наразі немає жодних проблем з одержанням рецептів на препарати за програмою «Доступні ліки», їх почали виписувати ще 2 січня. Дніпрянам також нагадали, що рецепт на пільгові ліки можна отримати у свого сімейного лікаря.