Молоді підприємці можуть отримати стипендію для навчання за кордоном

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Молоді підприємці можуть отримати стипендію для навчання за кордоном отключены

Участь в саміті підприємців Європи і тижнева практика в США, – молоді бізнесмени Дніпропетровщини можуть отримати стипендію для навчання за кордоном. Серед критеріїв відбору – вік до 35 років та мінімум два роки досвіду. Прийом заявок – до 11 січня. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.

– Молоді підприємці та новатори Дніпропетровщини у сферах професійного розвитку та управління можуть долучитися до міжнародної стипендіальної програми Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI).Це гарна можливість отримати професійний досвід, навички та зв’язки з експертами і наставниками в США та Європі, – додали в департаменті.
Учасники програми відвідають відкриття саміту в Європі та конференцію підприємців у Вашингтоні, отримають тижневий досвід роботи в США, після – зможуть продовжити навчання онлайн.
Щоб долучитися, треба зареєструватися та подати заявку на сайті програми. Термін подачі – до 17 години 11 січня 2019 року.
Вимоги до кандидатів – вік від 24 до 35 років, громадянство України, вільне володіння англійською мовою, від двох років досвіду підприємництва.
Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative – флагманська програма Молодої ініціативи лідерів трансатлантичних інновацій Державного департаменту США.