Майже 2,4 тисячі мешканців області у 2018-му обрали службу за контрактом

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Майже 2,4 тисячі мешканців області у 2018-му обрали службу за контрактом отключены

У 2018-му майже 2,4 тисячі мешканців Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними Силами України. Із них 124 – офіцери, 2230 – сержанти та солдати. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

– Стати до лав Збройних Сил України можуть чоловіки та жінки від 18 до 45 років. Основні вимоги до кандидатів – повна середня освіта, відсутність судимостей та проблем зі здоров’ям, – зазначили в управлінні.
Контракт можна підписати мінімум на 6 місяців, максимум – на 5 років. Захисникам надається пільгове житло, можливість безкоштовного навчання та повний соцпакет.
Із 1 січня 2019 року підвищили грошове забезпечення військовослужбовців. Відтепер заробітна плата військових за контрактом сягає від 10 до 24 тисяч гривень. Сума залежить від звання, посади та вислуги. За службу в АТО додатково виплачують 4,5 тисячі гривень, на передовій – 10 тисяч гривень.
Як долучитися до Збройних Сил України можна дізнатися у центрах зайнятості та військкоматах за місцем проживання.