Мешканцям області розповіли, як не захворіти в морози

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканцям області розповіли, як не захворіти в морози отключены

В морозну погоду треба бути особливо уважними до свого здоров’я: вдягатися за погодою, повноцінно харчуватися та не вживати алкоголь, – про це мешканцям області нагадують лікарі.

– Серед найбільш поширених причин зимових захворювань – переохолодження та віруси. По можливості слід уникати місць великого скупчення людей та контактів із хворими. Треба частіше мити руки та провітрювати приміщення. Якщо вберегтися від хвороби не вдалося, важливо не займатися самолікуванням, а якомога раніше звернутися до лікаря, – розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.
Щоб уникнути небажаних хвороб, перед виходом на вулицю слід надягти кілька шарів одягу. Замість товстого светра – декілька легких кофтин. Так буде краще утримуватись тепло. Взуття має бути комфортним, аби не порушувався кровообіг. Обов’язково вдягати рукавиці та шапку. Відкриті ділянки обличчя слід захистити живильним кремом.
Взимку особливу увагу варто звернути на режим харчування. Раціон має містити калорійні та поживні страви. На прогулянку слід взяти термос із чаєм або кавою. Не рекомендується вживати спиртні напої – алкоголь сприяє швидкій втраті тепла.