У Дніпрі затримали посадовця-хабарника

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі затримали посадовця-хабарника отключены

2 січня у Дніпрі затримали одного з працівників комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста». За даними правоохоронців, чиновник вимагав 1,2 тисяч доларів за видачу дозвільних документів на розміщення кількох торговельних споруд. Викриття стало результатом спільної роботи міськради та правоохоронців.

У мерії Дніпра наголошують: це – частина масштабної чистки рядів чиновників. За словами начальника Інспекції з питань благоустрою міськради Руслана Мороза, у його відомстві знали про наміри працівника, тому одразу звернулися до профільних структур. Якщо слідство доведе провину затриманого, його позбавлять посади. Нині ж у мерії проведуть внутрішнє розслідування.
– Ми отримали сигнал від містян, що ця людина вимагає гроші. Ми пильнуємо такі звернення та робимо все, щоб покласти край корупційним явищам. Будь-якого працівника, який може бути причетним до подібних дій, буде викрито, – зазначив Руслан Мороз.
Як відомо, галузь торгівлі є прибутковою для міста, однак лише за умови прозорої роботи. Над наведенням ладу у цій сфері мерія Дніпра працює останні три роки. Наразі профільні комунальні підприємства передають законні прибутки від орендарів торговельних споруд до міської скарбниці. Водночас міська рада проводить системний демонтаж незаконних наливайок.