В області почалися масштабні ремонти доріг державного значення.

5 месяцев ago Максим Забуга Комментарии к записи В області почалися масштабні ремонти доріг державного значення. отключены

В Дніпропетровській області почалися масштабні ремонти доріг державного значення. Роботи ведуться вже на трьох трасах — Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Запоріжжя, Дніпро-Донецьк.

Ще на одній трасі державного значення — Дніпро-Нікополь — роботи будуть розпочаті в другому півріччі в разі перевиконання плану по митних платежах.

Серед найважливіших проектів — ремонт дороги Нікопольської дамби, другої черги об’їзної дороги навколо Дніпра, а також будівництво абсолютно нової траси — Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.
Крім ремонту стратегічних трас, за його словами, другий рік поспіль ремонтуються також комунальні дороги по всій області — понад 300 вже зроблено, в планах на цей рік — ще 160.

«Дніпропетровщина сьогодні — лідер за темпами дорожнього будівництва в країні, і ми переконані, що зможемо відновити всю транспортну інфраструктуру області за кілька років», — зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.