Глеюватський дитсадок після реконструкції збільшився вдвічі

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Глеюватський дитсадок після реконструкції збільшився вдвічі отключены

У селі Глеюватка Криворізького району реконструювали дитсадок «Веселка». До закладу добудували корпус для двох груп та фізкультурного залу. До садка ходитимуть 108 малюків, – повідомила прес-служба ДніпроОДА.

Дитсадок у Глеюватці з’явився ще у 80-х роках минулого століття. Через близькість кар’єрів на стінах та фундаменті закладу з’явилися тріщини. З проханням поліпшити умови виховання дітлахів звернулися батьки.
Обласна влада взялася за реконструкцію наприкінці 2016-го. Передусім модернізували старий корпус на чотири групи: утеплили фасад, покрівлю й підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні оздоблювальні роботи, відремонтували харчоблок.
Аби розширити дитсадок, до існуючої будівлі добудували двоповерховий корпус на дві групи – ясельну й дошкільну. Вони чекають на меблі, які закуповує місцева влада.
– Садочок був на 70 місць. Наразі його розширили, і тепер він розрахований на 108 діточок. Щойно завершимо умеблювання, готові приймати малечу, – зазначила вихователька дитсадка Олена Гребенюк.
У добудованому корпусі, крім двох додаткових груп, – ігрова зала. Для занять спортом – зала фізкультурна. Спортом займатимуться і дошкільнята, і учні місцевої школи.
Катерина Михайленко приводить до «Веселки» двох доньок – Стефанію та Соломію. Каже, дівчата ходять до садочка з великим задоволенням.
– Дівчатка ніколи не відмовляються від походу до дитячого садочку. Він змінився на краще. Оновлений фасад, комфортні групи, на подвір’ї – нові ігрові майданчики. Діти виховуються в теплі, в добрі. Для мене як мами це має неабияке значення, – розказала жінка.
У кожної групи – ігровий майданчик з павільйоном та пісочницею. Крім того, у розпорядженні малечі – велодоріжки та куточок для вивчення правил дорожнього руху.
Задля комфортного температурного режиму у групах – власна автономна котельня. Вона дозволяє регулювати подачу тепла.
За три останні роки в дошкільних закладах області створили 4,3 тисячі додаткових місць.