Дніпрян запрошують на безкоштовну виставку промислового дизайну

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрян запрошують на безкоштовну виставку промислового дизайну отключены

Від бетонних годинників до ігрових майданчиків, – у Музеї українського живопису в Дніпрі представлена виставка робіт промислових дизайнерів. Побачити їх можна до 13 грудня. Вхід вільний.
«Dnipropetrovsk region Industrial Design» – це спільний проект ДніпроОДА та Музею українського живопису в Дніпрі. На виставці представлені роботи як початківців, так і дизайнерів та архітекторів «з ім’ям». Загалом понад 20 експонатів.
– Усе прораховано до дрібниць – від тактильних до візуальних. Виставка зацікавить студентів, людей, які захоплюються промисловим дизайном, а ще тих, хто лише планує реалізувати свій проект, – розповіла куратор проекту «Dnipropetrovsk region Industrial Design» Олена Нікітіна.

Серед експонатів – годинники на будь-який смак, креативні ігрові майданчики, які вже можна побачити в лікарнях області, різноманітні упаковки, елементи фірмового стилю, необхідні товари для дому, макети зупинок громадського транспорту, лавки незвичної форми. Також на відвідувачів виставки чекають лекції від майстрів власної справи
– Існують світові стандарти в промисловому дизайні, їх треба дотримуватися. Наприклад, у дитячих ігрових елементах не можна використовувати V-образні деталі. Сьогодні розповідаю про це, – зазначила засновник торговельної марки «Гойда» Ольга Кільова
Побачити роботи промислових дизайнерів та архітекторів можна до 13 грудня. Адреса музею – Дніпро, вул. Троїцька Площа, 5-а.