У Дніпрі відзначили кращих волонтерів

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відзначили кращих волонтерів отключены

Представників волонтерських організацій міста привітали з Міжнародним днем волонтера у міській ріді Дніпра. П’ятнадцятьом фаворитам народного відбору на звання найкращого волонтера вручили подяки.
– Волонтерський рух в Україні здобув нове значення. Під час Революції Гідності та подій на сході волонтери показали сталевий характер. Особливо тут, у Дніпрі – серці українського патріотизму. Сьогодні ми нагороджуємо тих, кого обирали дніпряни. Це – наша традиція, започаткована декілька років тому. Це – найоб’єктивніший спосіб відзначити достойних. Тих, хто допомагає армії, дітям, тваринам. Загалом – несе добро, – зазначив секретар міськради Олександр Санжара.
Цього року на голосування містяни подали понад 40 клопотань з іменами тих, хто допомагає іншим. Збір документів серед визначених для нагородження номінантів тривав з 19 до 21 листопада 2018 року. Під час церемонії нагородження особливі подарунки від міського голови Дніпра отримала одинадцятирічна Софія Андрійчак. Уже другий рік дівчинка чергує в куточку для бійців на автовокзалі. Готує чай, бутерброди, плете сітки та робить «кікімори» (маскувальні костюми). Цим Софія займається на вихідних, канікулах та у вільний від навчання час. Про те, чому українські армійці потребують підтримки, юна волонтерка знає не з чуток, адже зростає у родині бійця Олексія Гурінова. А ще дівчинка залучає до волонтерської роботи вчителів у своїй школі.
-Я допомагаю військовим у скрутну годину, коли вони цього справді потребують. Мені подобається чергувати на автовокзалі, спілкуватися з ними. Вони розказують мені свої історії, – розповіла Софійка.
Зазначимо також, що торік родина Гурінових переїхала до нової оселі, отриманню якої сприяла міська влада Дніпра.
Крім цього, мерія підтримує волонтерські проекти та ініціативи міжнародного значення. Так, у місті вже розпочала роботу перша в Україні філія американської організації TAPS, що займається допомогою сім’ям загиблих воїнів. Вона представлена у 23 країнах світу та 50 штатах США.