Каратистка з Дніпропетровщини стала Чемпіонкою Європи серед молоді

03.12.2018 19:26   -
Новини

Спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Покотило стала Чемпіонкою Європи з кіокушинкай карате. Дівчина виборола перемогу серед молоді у ваговій категорії 50-55 кг. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

На шляху до перемоги Анастасія Покотило здолала суперників із Угорщини, Польщі, Іспанії. Вона продемонструвала різноманітну техніку і високий рівень фізичної підготовки.
Чемпіонати Європи серед юніорів, серед молоді та Абсолютний Чемпіонат Європи серед дорослих приймав угорський Будапешт. До змагань приєдналися 455 спортсменів з 25 країн.
Українська збірна здобула 8 золотих, 5 срібних і 10 бронзових медалей. Спортсмени посіли перше загальнокомандне місце.