У Дніпрі за тиждень стартує другий Міжнародний економічний форум

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі за тиждень стартує другий Міжнародний економічний форум отключены

Сталий розвиток, партнерство держави та бізнесу, джерела економічного зростання. Ці та інші теми обговорюватимуть у Дніпрі на Міжнародному економічному форумі. Він стартує вже 15 листопада. Долучитися можуть усі бажаючі, участь безкоштовна.

– Вже другий рік поспіль організовуємо в Дніпрі масштабний економічний форум. Запрошуємо дипломатів, інвесторів та підприємців із різних країн. Це свого роду майданчик для побудови нових ділових зв’язків, – розповіли у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації. – Міжнародний економічний форум-2018 – це більше 40 заходів та 150 спікерів. Очікуємо зо 1,5 тисячі гостей.
Форум стартує 15 листопада у культурно-діловому центрі «Менора». На порядку денному – стратегічні дискусії та конференції. Ключові теми – пошук рецептів сталого розвитку, взаємодія держави з бізнесом, джерела економічного зростання. Окремо – 4 спеціалізовані інвестиційні заходи. Серед ключових спікерів цього дня – очільник Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі, Міністр промисловості та торгівлі Чехії Марта Новакова, посли Франції та Канади в Україні Ізабель Дюмон та Роман Ващук, інвестиційний банкір Ігор Мазепа, виконавчий директор Спілки українських підприємців Катерина Глазкова.
Вже наступного дня – галузеві та спеціалізовані круглі столи, конференції, лекції, семінари в ДніпроОДА та Медіапросторі. Серед тем – податкова та земельна реформи, баланс інтересів бізнесу та держави, розвиток фінансового сектору. До уваги гостей ще – 10 бізнес-семінарів – від теорії ігор до протидії шахраям. Окремий захід – конференція українського Кайдзен Клуба. Вона про дбайливе підприємництво.
Приєднатися до форуму можуть усі бажаючі. Участь – безкоштовна. Необхідно лише зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/1l6_AP2dHGXnK-SF4VZMZy0QbY2-97kO71elVGy4mMHw/viewform?fbclid=IwAR3qzJK4wzxH5iLvpOXwi1oLxtCWmmZKEaBJOVq8ITFhv79aAhiU3ZgVn5A&edit_requested=true.