У Дніпрі відбувся пробіг «Миля миру»

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся пробіг «Миля миру» отключены

Минулої суботи у Дніпрі відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Миля миру».У ньому взяли участь близько тисячі спортсменів та любителів, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.
Зокрема, це були вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, учні звичайних шкіл, студенти вишів, технікумів та професійно-технічних училищ, любителі бігу, ветерани спорту та діти з особливими потребами, які виховуються у сім’ях і проходять соціальну адаптацію у благодійному фонді «Серця неспокійні».
– Цей захід проводиться вже 74 роки – з 1944-го. Спочатку пробіг присвячували річницям визволення міста від фашистських загарбників. Але у 1995 році ООН на честь свого 50-річчя провела по всьому світу естафету «Дві милі миру», тож наш пробіг тепер має більш широке значення. Це – своєрідна подяка від спортсменів за мирне небо над головою Цього разу у нас близько тисячі учасників і дуже гарні подарунки, – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
Забіг проводили на декілька дистанцій: 500 метрів (для учасників з особливими потребами), 1000 метрів, 1500 метрів та 3000 метрів.
Учасник пробігу «Миля миру» 54-річний Сергій долав три кілометри. Каже, що для нього – честь брати участь у такому символічному заході з багаторічною історією.
– Почав займатися бігом 8 років тому. До цього займався боротьбою. Мені дуже подобається, що зараз у Дніпрі активно розвивається біговий рух, – сказав спортсмен.