До шкіл області надійшло вже 600 тисяч нових підручників

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи До шкіл області надійшло вже 600 тисяч нових підручників отключены

У 2018-му учні 1, 5 та 10 класів отримають нові підручники. До шкіл Дніпропетровщини надійде понад 1,3 млн книжок із друку. Нині 600 тисяч примірників вже в області, – про це повідомив директор департаменту освіти та науки ДніпроОДА Олексій Полторацький.
– Цьогоріч підручники для 1, 5 та 10 класів будуть повністю оновлені. Це ініціатива Міністерства освіти та науки України. Централізоване постачання книжок – майже щодня. Вони надходять на спеціальну базу в обласному центрі, сортуються, а звідти – вже відправляються до шкіл. Очікуємо, що у листопаді цей процес завершиться, – сказав Олексій Полторацький.
Чергову партію підручників отримав Новомосковський район.
– Сьогодні вже 11-та поставка. У ній – 835 примірників для 1-х та 10-х класів. Ці книжки вже на початку наступного тижня отримають 40 шкіл, – сказала методист відділу освіти Новомосковської райдержадміністрації Марія Завиденко.
Загалом на сьогодні Дніпропетровщина отримала майже 160 тисяч підручників для першокласників, понад 307 тисяч – для п’ятикласників, близько 68 тисяч – для десятикласників. Ще майже 63 тисячі книжок – для дітей з особливими потребами, хрестоматії серії «Шкільна бібліотека», словники.
Таке масштабне оновлення шкільних підручників – вперше за роки незалежності України. Електронні версії посібників – у вільному доступі на сайті Інституту модернізації змісту освіти.