У Дніпрі відбудеться масштабний форум з децентралізації

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться масштабний форум з децентралізації отключены

У Дніпрі відбудеться масштабний форум, присвячений реформі місцевого самоврядування. Протягом двох днів його учасники обговорюватимуть успіхи децентралізації, ділитимуться досвідом та розмірковуватимуть – куди рухатися далі. До дискусії запрошують всіх бажаючих. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Форум «Децентралізація – трансформація сучасної України» проходитиме 26 та 27 жовтня. У перший день говоритимуть про досягнення децентралізації та її перспективи. У другий – про регіональні особливості реформи, впровадження енергоефективних технологій, стратегії розвитку, грантові програми.
Учасники форуму – голови об’єднаних територіальних громад, яких в області вже 61, депутати, активісти, волонтери, сільські голови та активи сіл, які ще не об’єдналися в ОТГ, міські голови та голови районних рад. Зустріч відкрита для всіх бажаючих, які цікавляться принципом роботи децентралізації.
Аби потрапити на форум, слід заздалегідь зареєструватися (https://docs.google.com/forms/d/1zUWWg9iviz7vrZYh1ROOF_Nm8DdHIznUkcQesjsipd8/viewform?edit_requested=true).
Зустріч проходитиме в Дніпропетровській облдержадміністрації за адресою: пр. Поля, 1.