На криворізькій трасі укладають верхній шар асфальту

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На криворізькій трасі укладають верхній шар асфальту отключены

Триває капремонт траси національного значення Н-11 сполученням Дніпро-Кривий Ріг. Зараз дорожники укладають завершальний шар асфальту між селами Авдотівка та Новоюлівка. Цьогоріч планують оновити майже 13 км шосе. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.<!–more–

З початку травня тривають роботи на державній трасі Н-11 Дніпро-Кривий Ріг. Наразі підрядники працюють у районі сіл Авдотівка та Новоюлівка, укладають верхній шар асфальту. Далі – благоустрій узбіч і нанесення розмітки.
Поки тривають ремонті роботи, рух автівок – у реверсному режимі.
– Дорога була погана, ями до півтора метра сягали. Зараз трасу не впізнати, стала набагато кращою. Можна їхати спокійно 120 км на годину. Мабуть, за всі роки незалежності зробили менше, ніж за останні два роки, – сказав водій Антон Клімкін

Автомагістраль, яка з’єднує Дніпро і Кривий Ріг, збудували у 60-х роках минулого століття. З того часу на ній проводили переважно ямковий ремонт, капітальний – вперше.
Ремонтувати трасу у криворізькому напрямку почали у 2017-му – оновили 24,5 км дороги. У 2018 році – другий етап. Насамперед приводять до ладу найбільш проблемні ділянки.
Покриття, яке укладають на трасу, виготовляють на асфальтобетонному заводі в селищі Девладове.
Протяжність криворізького шосе – майже 85 км.