На обласний конкурс стартапів вже надійшло 30 заявок

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На обласний конкурс стартапів вже надійшло 30 заявок отключены

Конкурс стартапів «BEST INVEST» вже вдруге проводить Інвестиційно-інноваційний центр при Дніпропетровській облдержадміністрації. Нині вже є перші 30 заявок.

– «BEST INVEST» – це реальна можливість втілити свою мрію у життя. Якщо ви маєте класний бізнес-проект, проте не знаєте, де взяти кошти, тоді цей конкурс стартапів саме для вас. Все, що потрібно, це заповнити заявку (https://park.free-trade.net/), – зазначив керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру Олександр Коломійцев. – Пропозиції приймаємо до 1 жовтня. Нині маємо перші 30 заявок.
Серед проектів учасників – одяг для тварин, виробництво біогазу та навіть система для контролю видачі палива.
– Ми не обмежуємо людей у ідеях, проте наголошуємо – більше шансів на успіх мають актуальні, соціально корисні проекти. Такі, які можуть зацікавити інвесторів, – наголосив Олександр Коломійцев.
Авторів найцікавіших стартапів запросять на зустріч з представниками Інвестиційно-інноваційного центру і фахівцями галузі, до якої відносяться проекти. Там вони матимуть змогу презентувати свої ідеї.
Остаточні результати конкурсу – в листопаді. Пощастить трьом учасникам. Їхні проекти розмістять на спеціально створеній онлайн-платформі. Вона відкрита для потенційних інвесторів.