Цьогоріч контракт із ЗСУ підписали майже 1,4 тисячі мешканців області

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Цьогоріч контракт із ЗСУ підписали майже 1,4 тисячі мешканців області отключены

У 2018 році комісаріати Дніпропетровщини уклали майже 1,4 тисячі контрактів із добровольцями. Більша частина військових підписали угоду повторно. Лише третина з них – новачки. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

– Навіть ті, хто не служив в армії, можуть підписати контракт із Збройними силами України. Якщо вік добровольця від 18 до 60, в нього відмінне здоров’я та немає судимостей, він може стати «контрактником». Новачки спочатку проходять навчання й тільки потім їх відправляють на Схід, – повідомив заступник начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА Віктор Овчар.
Він додав, що цьогоріч змінилися строки укладання контрактів із ЗСУ. Раніше на контрактній основі добровольці мали служити 3 роки, зараз самі обирають строк служби – від 6 місяців до 10 років.
– Рядові-новачки отримують від 7 тисяч гривень, офіцери – від 9,5 тисяч. Тим, хто знаходиться на передовій, додатково сплачують 10 тисяч, на другій та третій лінії – 4,5 тисячі гривень, – нагадав Віктор Овчар.
Цьогоріч на Дніпропетровщині на контрактну службу до ЗСУ поступили 1280 солдатів і сержантів, 81 офіцер. Наша область – один із лідерів в Україні за кількістю «контрактників».