Молоді вчені області можуть виграти грант на наукові дослідження

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Молоді вчені області можуть виграти грант на наукові дослідження отключены

Молоді вчені області можуть поборотись за грант Президента України. Для цього потрібно подати на конкурс власний науковий проект. Винагорода найкращим – 150 тис. грн для його реалізації. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

– Щороку Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс наукових проектів на грант Президента України. Запрошуємо до участі молодих вчених віком до 45 років. Вони можуть подати власні наукові проекти та отримати фінансування для продовження досліджень, – розповіли в департаменті.
До участі приймають нові проекти, а також ті, які є продовженням попередніх досліджень. Основні вимоги до робіт – новизна, актуальність, оригінальність, наукова кваліфікація. Теми проектів – не обмежуються.
Щоб взяти участь, необхідно зареєструватися на сайті і подати заявку до 20 вересня 2018 року. Всі деталі – за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/startuye-konkurs-dlya-molodih-naukovciv-peremozhci-yakogo-otrimayut-grant-prezidenta-ukrayini. Телефон для довідок – (044)-246-39-29, електронна пошта – office@dffd.gov.ua.