Область планують зробити безпечнішою за допомогою відеоспостереження

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Область планують зробити безпечнішою за допомогою відеоспостереження отключены

На Дніпропетровщині планують створити систему відеоспостереження. Інформація з камер, що встановлять в містах і селах області, стікатиметься до Ситуаційного центру Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. З такою ідеєю виступила ДніпроОДА.

– Безпека – найперша умова, що дозволяє людям почуватися комфортно До того ж, це ще й один із головних показників для інвесторів, що в регіон можна вкладати кошти, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко. – ДніпроОДА розробила концепцію створення Єдиної регіональної системи моніторингу «Безпечна Дніпропетровщина». Ця система стане ефективним інструментом в розслідуванні злочинів та дієвим засобом профілактики правопорушень.
Планується, що камери відеоспостереження громади встановлюватимуть самостійно. Керівникам ОТГ надали рекомендації щодо технічних характеристик відеокамер.
-Ми порадилися із фахівцями, які організовували подібні системи безпеки в інших областях України та за кордоном, щодо характеристик обладнання. Камери повинні мати низку функцій, аби була можливість об’єднати їх в єдину мережу. Плануємо, що вся інформація буде стікатися до Ситуаційного центру Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Тут спеціальне програмне забезпечення буде обробляти дані, – додав Володимир Юрченко.
Програма зможе виокремлювати інформацію, потрібну поліцейським для розслідувань. Наприклад, чи потрапляли у поле зору вкрадені автівки або люди, які знаходяться у розшуку.
-Повинні бути не тільки камери, а й комп’ютери, які здатні обробити отримані дані. Це комплексний підхід, – наголосив заступник начальника Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. – Поліція і громади мають об’єднати зусилля. Тільки так зможемо гарантувати безпеку громадян у містах та селищах області.
Нині громади області визначаються, скільки камер встановлять та де саме.