Центр матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі отримав унікальний ангіограф

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Центр матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі отримав унікальний ангіограф отключены

У новому хірургічному корпусі дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва встановлять сучасний ангіограф. Уперше маленьким пацієнтам області складні операції на судинах проводитимуть «на місці». Раніше таку допомогу надавали лише в столиці.

-Хірургічний корпус дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва будується «з нуля». Він вже майже готовий. Паралельно готується оснащення. У першу чергу обласним коштом придбали ангіограф. До сьогодні ні в одній дитячій лікарні області такого обладнання не було, – розповіли у прес-службі ДніпроОДА.
Ангіограф встановлять на 6-му поверсі хірургічного корпусу.
– В оперблоці все за євростандартами – від спеціального антибактеріального покриття стін до системи «стерильного повітря, – поділився начмед Центру матері та дитини ім. Руднєва Олексій Власов. – Справжня «родзинка» поверху – ангіограф – для операцій на судинах та головному мозку. Він відрізняється від усіх, що є в області. Орієнтований саме на допомогу дітям. Для цього має спеціальні додаткові функції.

Поверхом нижче – кардіохірургія. Такого відділення у дитячих лікарнях області також ніколи не було.
На 4-му поверсі – відділення голови та шиї. Нижче – реконструктивно-пластична хірургія. Тут оперуватимуть новонароджених.
Далі – приймальне відділення, травмпункт – другий в області. Для зручності тут розмістять комп’ютерний томограф та рентген-кабінет.
На цокольному поверсі нового хірургічного корпусу буде зал лікувальної фізкультури, басейн, масажні кабінети.
– Це не той зал лікувальної фізкультури, який усі звикли бачити за радянських часів. Це дійсно нові сучасні тренажери, які допомагають відновлюватися після операції. Що важливо – ми станемо єдиною в області лікарнею з басейном. У ньому плаватимуть мами із немовлятами. Для малих, які народилися, наприклад, з асфіксією, це вкрай необхідно, – сказав Олексій Власов.
Нині будівельники завершують фасад, проводять внутрішні роботи. Фініш – цьогоріч.