У Нікополі зводять нову амбулаторію

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Нікополі зводять нову амбулаторію отключены

На вулиці Чалого у Південному районі Нікополя зводять нову амбулаторію. Будівництво завершать вже цьогоріч, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

У Південному районі Нікополя амбулаторії ніколи не було. За медичною допомогою місцеві мешканці їздили до центру міста.
– Добиралися двома автобусами. Тут, на місці, ніде було аналізи здати, уколи зробити, – розповіла місцева мешканка Валентина Ткачук.
Зайві відстані долали й аби купити ліки. В районі ніколи не було аптеки, люди вже 30 років добиваються її відкриття.
Будівництво амбулаторії «з нуля» у вересні 2017-го розпочала обласна влада.
– Десятиліттями в місті нічого не будувалося. Приємно, що в області нас почули. Нарешті у Південному буде амбулаторія, а в ній – аптечний пункт, – сказала заступник міського голови Нікополя Ольга Коник.
Нині будівельники вже звели «коробку» з сучасним дахом, «дихаючим» фасадом, енергоефективними вікнами, утепленою підлогою. Всередині зробили ремонт. Залишилось встановити паркан, заасфальтувати доріжки, озеленити територію. Об’єкт готовий вже на 90%. Його здадуть цьогоріч.
– У закладі працюватимуть терапевт, педіатр та сімейний лікар. Вони вестимуть прийом, надаватимуть невідкладну допомогу, робитимуть щеплення, виписуватимуть рецепти на «доступні ліки». Їх можна буде придбати одразу на місці. Також в амбулаторії передбачили денний стаціонар, – розповіла в.о головного лікаря закладу Людмила Капатура.
В амбулаторії надаватимуть меддопомогу 6 тисячам нікопольчан.