На Дніпропетровщині адмінпослуги можна отримати вдома

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині адмінпослуги можна отримати вдома отключены

Ще чотири ЦНАПи Дніпропетровщини отримали мобільні кейси для обслуговування клієнтів вдома. Загалом в області вже 15 таких офісів з портативним обладнанням, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

-Зручно, швидко, прозоро – три слова, які мають характеризувати систему надання адмінпослуг населенню, – впевнені у прес-службі. – На Дніпропетровщині робимо адміністративні послуги доступними кожному. Один з інноваційних проектів – мобільний кейс, який дозволяє обслуговувати людей вдома. Це зручно для тих, хто за станом здоров’я не може дістатися ЦНАПу.
Офіс адмінпослуг з портативним обладнанням вперше з’явився у Кам’янському. Нині Центри адмінпослуг області отримали ще чотири таких кейси. Це – подарунок від швейцарсько-української програми EGAP Фонду Східна Європа.
– Всередині – все необхідне, аби надавати адмінпослуги. Є ноутбук, принтер, який працює автономно, веб-камера, Power Bank, що дозволяє працювати комплекту обладнення щонайменше вісім годин. Все це укомплектовано у легкий кейс, який використовується у всьому світі медиками, рятівниками, військовими. Він міцний, не горить та не тоне, – розповів координатор компоненту «E-Services» програми EGAP Фонду Східна Європа Олексій Зелів’янський.
Мобільні кейси отримали ЦНАПи Криничок, Солоного, Слобожанського та Вербків.
– Наш ЦНАП обслуговує 12 населених пунктів, понад 8 тисяч людей. У віддалених селах багато пенсіонерів. Їм добиратися 20 км до центру не так просто. Тому мобільний кейс – просто необхідність. Маємо транспорт, тож адміністратори регулярно виїжджатимуть до клієнтів додому, – поділилася голова Вербківської громади Любов Холоденко.
Загалом в області – вже 15 мобільних кейсів. На Дніпропетровщині працює 57 ЦНАПів, це найбільше в Україні. Мобільними кейсами згодом планують оснастити кожен.