Дніпровські студенти вибороли два «золота» на чемпіонаті з боксу

04.07.2018 20:54   -
Новини

У Дніпрі завершився чемпіонат України з боксу серед студентів. За першість змагалися представники 34 вишів. «Золото» вибороли кияни, харків’яни, дніпровці та полтавці. У наших земляків – дві медалі. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Всеукраїнська першість проходила у спорткомплексі хіміко-технологічного університету. Протягом п’яти днів призові місця виборювали студенти-боксери з Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей, а ще – міста Києва.
Чотири золоті медалі отримали гості з Києва, три – з Харківщини, дві – з Дніпра. Костянтин Пінчук став першим у ваговій категорії 91 кг, а Роберт Жмурко – у категорії +91 кг. Ще одне перше місце має студент з Полтавщини.